Ja, czy filtr do wody?

22.03.19

Czy wiesz, że jakość wody ogromnie wpływa na Twoje nerki? Czy wiesz, że większość szkodliwych związków znajdujących się w brudnej wodzie odkłada się właśnie w tym miejscu?

Nerki to taki filtr do wody, ale znajdujący się w naszym organizmie. Bez tego narządu, nie jesteśmy w stanie funkcjonować, jest on bowiem strażnikiem naszego zdrowia i pomaga w dobrym funkcjonowaniu większości elementów naszego ciała. Wiemy także, że podstawową ich funkcją jest oczyszczanie krwi z toksyn i produktów trawiennych, wydalając je wraz z moczem na zewnątrz.

Nerki oczyszczając to, co pijemy muszą wykonać ogrom ciężkiej pracy. Pijąc brudną wodę, możemy doprowadzić do ich przepracowania, co może skutkować na przykład niewydolnością nerek. Z każdym łykiem zanieczyszczonej wody powoli doprowadzamy nasz organizm do fatalnego stanu. Wielu z nas pijąc wodę z kranu naraża się niebezpieczeństwo. Kamica jak inne choroby nerek potrafi być bolesna i uciążliwa, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, co pijemy.
Kupując filtr do wody, fundujemy sobie nie tylko oszczędność i wygodę, ale przede wszystkim zdrowie. Takie urządzenie odciąża nasz organizm, wykonując większość pracy za niego. Odfiltruje z wody wszystkie te zanieczyszczenia, z którymi musiałyby poradzić sobie nasze nerki. Dostarczając nam zdrową wodę gwarantuje spokój ducha i utrzymanie naszych narządów w zdrowiu i dobrej kondycji, a przede wszystkim odciąża nasze nerki od ciągłej filtracji dużej ilości związków i zanieczyszczeń. 

A więc? Gdzie wolisz by zostały zanieczyszczenia? Na nerkach czy na membranie filtra? 

Nie czekaj więc aż zachorujesz lub zaczniesz czuć się źle. Najodpowiedniejszy moment na zakup najlepszego filtra do wody jest właśnie teraz — czyli wtedy kiedy chcesz zadbać o to zdrowie, które właśnie masz.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl